© Esthetic Group

Druga twarz

Wielu fotografów przykłada dużą wagę do dłoni, które są nazywane drugą twarzą. Czasami pozostaje to fotograficzną specjalizacją w tej dziedzinie. Istnieją również agencje, które proponują wynajęcie dłoni do zdjęć reklamowych.

Coś o tym wie firma OPI, światowy lider produkcji lakierów do paznokci i przynależnych technologii. Piękne ręce w odpowiednim ujęciu i wspaniałej tonacji na pewno skupią uwagę niejednej kobiety. Co sezon, tak jak w kolekcjach odzieżowych, pojawiają się nowe trendy i nowe kolory. W tym roku zauważono powrót niektórych tonacji z poprzednich lat. Dominuje spokojna kolorystyka. Obok klasycznej czerwieni pojawiły się pastele. Żółty, błękit, brzoskwinia, blady róż, a nawet zieleń jasnej trawy szczególnie w bliskich planach może bardzo ściągać uwagę przy oglądaniu zdjęcia. Innym mocnym nurtem są geometryczne wzory i błyszcząco-brokatowe wykończenie.

Guru w wyznaczaniu trendów w kolorach, nie tylko w modzie, jest Instytut Pantone. Na rok 2016 zostały Rose Quartz - subtelny, cukierkowy róż i Serenity - chłodny bladoniebieski. Z klasyki pozostają tylko odcienie nude, czerwienie i czerń, wielkie wejście mają natomiast zapomniane już dawno barwy metaliczne. Kolor, grafiki, kształt może zdecydować o charakterze fotografowanej kobiety i może sugerować jaką jest osobą.

Dziękujemy za materiały udostępnione przez Esthetic Group.

© Esthetic Group
© Esthetic Group

Druga twarz

© Esthetic Group

zobacz inne

  • SIŁA W PEPTYDACH, WSPARCIE DLA WŁÓSÓW

  • Kaloryfer i brazylijskie pośladki bez skalpela

     

  • BE BEAUTY

  • PIĘKNO POCHODZI Z NATURY