01-06-2017

PAŁAC W ROZALINIE

Rozalin - to urocze miejsce oddalone od Warszawy zaledwie o 30 km. Znajdujący się tu zespół pałacowo-parkowy przyciąga zarówno przyszłych nowożeńców, miłośników przyrody i ciszy, jak i biznesmenów. Zjawiskowość miejsca nie tkwi jednak w samym historycznym pałacu. Na jego terenie znajdziemy także liczne stawy, polany, pomniki przyrody, sady i oczywiście park.

XIX-wieczny Pałac, projektu Henryka Marconiego, prawdopodobnie nigdy nie prezentował się równie dobrze. Obecnie wyremontowany, po przeszło 150 latach burzliwej historii, znów jest w stanie przyjmować gości. Otaczający go teren to wielowątkowość w czystej postaci. Znajdziemy tu m.in. najprawdziwszą chatę góralską, wyspę japońską na jednym ze stawów, na którą przedostać się można przez czerwony drewniany mostek, chińską pagodę na niewielkim wzgórzu czy toskańską willę. Słowem, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie jest to jednak miejsce pozwalające wyłącznie na chwilę zapomnienia.

Dzięki udogodnieniom jakie posiada pałac, można zorganizować tu różnorodne wydarzenia. Sam pałac regularnie przyjmuje gości chcących wyprawić w nim dowolną uroczystość. Przyłączony do niego ogromny namiot bankietowy mieszczący kilkaset osób pozwala zrealizować zarówno wspaniałe przyjęcie weselne jak i konferencję, szkolenie czy pokaźny event. Znajdujący się tu niewielki hotel z powodzeniem przyjmuje gości, umożliwiając jednocześnie spędzenie spokojnej nocy bez konieczności opuszczania parku.

Zjawiskowość i różnorodność miejsca cieszy się dużym uznaniem wśród fotografów zarówno ślubnych, modowych, a nawet motoryzacyjnych. Przechadzające się gdzieniegdzie pawie, bażanty, czy sarny, potęgują obfite i tak już wrażenia. Jednak wciąż to nie wszystko. W niedalekiej przyszłości teren przypałacowy wzbogacony zostanie o wyjątkową kawiarnię, a następnie o restaurację. 

Pałac w Rozalinie 

 

.


PAŁAC W ROZALINIE

zobacz inne

  • Wszystko tu jest magiczne

  • FOREST THERAPY

  • ESENCJA ARKTYKI

  • HAVANALICIOUS