11-03-2023 Autor: Katarzyna Paskuda

Wszystko tu jest magiczne

Talaria  Resort & Spa – położona  w Trojanowie k. Garwolina (woj. mazowieckie), 90 km od Warszawy i 80 km od Lublina – oferuje swoim Gościom zakwaterowanie w 45 komfortowych pokojach i apartamentach w Pałacu, Pawilonie Parkowym i Pawilonie Żywiołów. Można skorzystać z trzech restauracji: Sophie & Susanne, First Lady i kawiarni Catherine. Goście mają dostęp do strefy SPA liczącej 1000 m². Znajdują się tam: basen z podwodną muzyką i przeciwprądem, jacuzzi, sala cardio, sauny: kamienna, infrared, parowa, domek ziołowy, hammam, bania nad stawem, dwanaście gabinetów zabiegowych. Poza tym na Gości czekają liczne ścieżki biegowe i spacerowe, domek do apiterapii, chata grillowa z miejscem na ognisko oraz minii-zoo. Wybór należy do Państwa!

To wspaniałe miejsce na siostrzane i kobiece spotkania, jako że w weekendy to hotel only for Ladies, poza strefami dla wszystkich, jak np. restauracje. Ośrodek zapewnia Paniom poczucie komfortu, nieskrępowania i atmosferę dziewczęcych wakacji, kiedy mogą przemierzać cały obiekt w szlafrokach. Oczywiście w tygodniu także mężczyźni mogą korzystać z tego rajskiego ogrodu. Każda osoba, która pragnie spokoju, wyjątkowych zabiegów, odpoczynku w niebanalnych wnętrzach i ciszy, a także potrzebuje zróżnicowanej i ciekawej diety, znajdzie tu coś dla siebie. 

Otoczony pięknymi stawami i zielenią parku, XIX-wieczny Pałac  w Trojanowie stanowi centrum tego wyjątkowego miejsca. Ten wspaniały zabytek otrzymał nowe życie i urzeka urodą i niebanalnym klimatem. Klasyczne mury kryją nowoczesne rozwiązania pozwalające na komfortowe spędzenie czasu. Odpowiednia proporcja klasyki, dzikości i nowoczesności. Wszystko tu jest magiczne… 

Talaria Resort & SPA to laureat wielu prestiżowych nagród, m. in. : Profit Hotel Awards 2015, 2016 i 2018, SPA Prestige Awards 2016, 2017, 2018 i 2019, Hotel Brand Awards 2016, wSPAniałe miejsce na mapie urody 2016, certyfikat Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

www.talaria.pl

Wszystko tu jest magiczne

zobacz inne

  • FOREST THERAPY

  • ESENCJA ARKTYKI

  • HAVANALICIOUS