unikatowość i prostota

Marka HOP Design to połączenie sztuki z rzemiosłem. Projektanci postawili tu na minimalizm i prostą estetykę, bez zbędnych dekoracji. Wśród ich gamy produktów zachwyciły nas grafiki zaprojektowane przez Bartka Bojarczuka (tworzący także pod pseudonimem Illcat). Jego grafiki są wyrazem nostalgii do polskich landszaftów sprzed lat. Są to egzemplarze unikatowe, sygnowane przez autora, ponumerowane, powstały w limitowanej edycji 100 sztuk. Aby nadać trwałości plakatom wydrukowano je w technologii sitodruku na ekologicznym papierze o gramaturze 220 g/m2.  Papier o strukturze filcu, jest idealnym materiałem do nadruków czarno-białych, gdy trzeba podkreślić detale półcieni i rastrów.

 Na serii plakatów prezentuje Tatry, Bałtyk i Puszczę Białowieską Jak mówi Konrad Hulak, który wraz z Kingą Chmielarz są odpowiedzialni za pomysł serii plakatów "Wybrane miejsca są jak archetypy spokoju, wolności i siły natury. "

Filozofią, która przyświeca projektantom HOP DESIGN jest przede wszystkim bardzo wysoka jakość użytych materiałów oraz funkcjonalność, która ma zaspokoić potrzeby użytkowników.

unikatowość i prostota

zobacz inne

  • WAKACJE W DOMU

  • PORCELANOWE PIĘKNO

  • OKO HOUSE

  • SŁOŃCE ZA PRZEWODNIKA