28-03-2019

SŁOŃCE ZA PRZEWODNIKA 

#FollowYour Sun, czyli „podążaj za słońcem” to przesłanie kolekcji marki Swarovski na Dzień Matki 2019. Uniwersalność najnowszej linii biżuterii i akcesoriów z logiem łabędzia, sprawia, że nie będziemy chciały się z nią rozstawać przez cały rok! Dedykowana kolekcji kampania koncentruje się na emanujących wzajemną miłością i skąpanych w słońcu postaciach matki i córki, podkreślając ich więź.

Nowa kolekcja Swarovskiego na Dzień Matki w efektowny sposób prezentuje więź łączącą matkę i córkę. Jednocześnie zachęca ludzi, by zgodnie z hasłem #FollowYourSun podążali za słońcem i okazali kobietom swojego życia, jak bardzo je cenią i kochają.
„Jesteś moim słońcem” – te wzruszające słowa najlepiej podsumowują zarówno kolekcję, jak i kampanię. Na całym świecie matki i kobiety pełniące tę rolę są jak słońce, które wspiera rozwój i oświetla drogę. Kampania ukazuje matkę w przyciągającym wzrok naszyjniku Sunshine oraz jej córkę w mniejszej wersji tego samego modelu, cieszące się pełną czułości chwilą. Od obu kobiet bije blask ich wzajemnej miłości. Mówi dyrektor kreatywna w firmie Swarovski Nathalie Colin.- "Wierzymy, że blask powinien być dostępny dla każdego. Właśnie dlatego kolekcja na Dzień Matki skupia się nie tylko na kobiecie, która dała nam życie, ale również na wszystkich kobietach, które są dla nas jak matka: babciach, macochach, teściowych i przyjaciółkach. Najnowsza linia biżuterii jest równie pogodna, piękna, pełna blasku i zróżnicowana jak kobiety, które znamy i kochamy."

 

Kolekcja na Dzień Matki obejmuje zarówno minimalistyczne ozdoby, jak i biżuterię pełną detali. Dominują w niej wyraziste linie, inspirowane słońcem, niczym wyrzeźbione kształty oraz wyszukane odcienie koloru białego, niebieskiego i żółtego, które rozświetlą codzienne stylizacje. Najoryginalniejsze ozdoby, pochodzące z linii Sunshine, Originally i North, sprawdzą się doskonale jako prezenty, które sprawią każdemu wiele radości.
Święto matki nabierze szczególnego blasku dzięki linii Sunshine. Należą do niej delikatne ozdoby w kształcie promiennego słońca, ozdobione przepięknymi, zwężającymi się jednostronnie kryształami Swarovskiego w szlifie schodkowym typu baguette. Ta linia uniwersalnych ozdób obejmuje komplety pierścionków, które można nosić oddzielnie lub łączyć je na jednym palcu, okazałe kolczyki oraz efektowny naszyjnik o regulowanej długości. Polerowany metal w odcieniu różowego złota i srebra doda wyrafinowanego blasku strojom na każdą okazję.
.

 

SŁOŃCE ZA PRZEWODNIKA 

zobacz inne

  • WAKACJE W DOMU

  • PORCELANOWE PIĘKNO

  • OKO HOUSE