31-01-2018

HOLENDRZY WE WŁOSZECH

Holenderski design z włoskim twistem. Charakteryzują się lekkością typową dla projektantów z Italii, a równocześnie są funkcjonalne i pragmatyczne. Oryginalny projekt sprawia, iż jest to idealny produkt, który doskonale może wypełnić przestrzeń scenerii sesji fotograficznej.

Marka Kubikoff została założona przez pochodzących z Rotterdamu braci Lemson w 2004 rok. Jej głównym projektantem jest Sandler Mulder - również Holender. Jednak siedziba firmy ulokowana jest we Florencji. Zderzenie pierwiastka niderlandzkiego z włoskim zaowocowało meblami, które łączą w sobie dwa odmienne style projektowania. Miesza się w nich typowa dla Holendrów praktyczność z konceptualnym włoskim podejściem, lekkością i koncentracją na wysokiej jakości wykonania.

 

Krzesła, stoły, fotele czy sofy mają zdecydowanie nowoczesny charakter. Nawet jeśli w niektórych projektach pobrzmiewają echa estetyki z lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych, wszystkie propozycje marki podążają za współczesnymi trendami. Z racji na swój design, meble Kubikoff mają bardzo uniwersalny charakter. Włosko-holenderskie projekty znajdą swoje miejsce w biurach i mieszkaniach prywatnych oraz ciekawych sceneriach na sesję. Zawsze sprawiając, że wnętrze stanie się oryginalne i świeże.

 

.

 

HOLENDRZY WE WŁOSZECH

zobacz inne

  • WAKACJE W DOMU

  • PORCELANOWE PIĘKNO

  • OKO HOUSE

  • SŁOŃCE ZA PRZEWODNIKA