12-06-2017

GRA ŚWIATEŁ W BLAU 

Fotografia wnętrz to czysta przyjemność. Wystarczy spojrzeć na te projekty. Będą też znakomitym tłem do portretu, albo martwej natury w ultranowoczesnym stylu.

Aluminiowe meble w lekkiej i nowoczesnej formie. Perforowane powierzchnie siedzisk i oparć, które umożliwiają przenikanie światła, dzięki czemu są wyjątkowo neutralne, niemalże przezroczyste. Blau to kolekcja zaprojektowana przez hiszpańskie studio architektoniczne, na czele którego stoi Fran Silvestre.

Nazwę kolekcji zainspirowało słowo „balu” używane w regionie śródziemnomorskiej Walencji do opisu koloru niebieskiego. Odnosi się ono również do tamtejszego stylu życia, w którym wnętrze domu przenika się z otoczeniem, a światło słoneczne jest ważnym składnikiem architektury. Meble z kolekcji Blau cechuje subtelna elegancja i wyrazisty architektoniczny charakter. Krzesła, sofy, stoliki i leżaki, w zależności od kąta patrzenia, za każdym razem wyglądają inaczej. Przywodzą na myśl białe kartki papieru pofalowane przez wiatr. Nowością w kolekcji jest lampa ogrodowa w formie drzewa. Oświetlenie ledowe ukryte jest w ruchomych odgałęzieniach. Lampa dostępna jest w czterech wersjach, które różnią się wysokością i gęstością „gałęzi”. Podobnie jak meble z kolekcji malowana jest proszkowo w czterech kolorach. Takie meble z pewnością zainspirują niejednego fotografa do wykonania oryginalnych zdjęć.

 www.mood-design.pl 

.

GRA ŚWIATEŁ W BLAU 

zobacz inne

  • WAKACJE W DOMU

  • PORCELANOWE PIĘKNO

  • OKO HOUSE

  • SŁOŃCE ZA PRZEWODNIKA