14-09-2017

KAMERA! JAZDA! AKCJA!

Nagrywa obraz w jakości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Wideorejestrator posiada sensor optyczny GC2023 i szerokokątny obiektyw 165°, wykonany z sześciowarstwowego szkła. Umożliwia nagrywanie filmów w pętli. Urządzenie jest wyposażone w moduł Wi-Fi, GPS oraz uchwyt magnetyczny, który pozwala na obracanie kamery o 360°. Navitel R1000 to pierwsza na rynku kamera marki Navitel, która posiada GPS, Wi-fi i aplikację.

- Niewątpliwym atutem R1000 jest możliwość obracania o 360 stopni. Mocowanie za pomocą uchwytu magnetycznego to komfortowe rozwiązanie dla każdego użytkownika. Dzięki temu można nie tylko nagrywać wydarzenia z przodu lub wnętrza samochodu, ale także uchwycić siedzenie pasażera a nawet drzwi boczne kierowcy. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wielofunkcyjnego produktu – konsument ma do dyspozycji kompaktową kamerę samochodową z modułem GPS. Dzięki dodatkowej aplikacji Wi-Fi NAVITEL R1000 może służyć także jako monitoring pomieszczeń w domu lub biurze - mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® Europe.

Pierwsza wersja aplikacji jest kompatybilna z urządzeniami działającymi na systemie Android. Użytkownik może połączyć wideorejestrator ze smartfonem i przeglądać nagrania w czasie rzeczywistym. Intuicyjne menu zawiera następujące opcje: odtwarzanie plików, aktualizacja oprogramowania, szybkie przechwycenie zdjęcia oraz ustawienia ogólne. Ostatnia z wymienionych sekcji umożliwia ustawienie G-Sensora, proporcji wideo a także sformatowanie karty microSD. Z początkiem przyszłego roku pojawi się aktualizacja, która pozwoli udostępnić nagrane pliki w serwisach społecznościowych oraz zainstalować aplikację na urządzeniach z systemem iOS.

Navitel R1000 posiada wyświetlacz o przekątnej 1,2’’, o uniwersalnych proporcjach 16:9. Dźwięk rejestrowany jest przez wbudowany mikrofon. Moduł GPS umożliwia określenie dokładnego położenia geograficznego pojazdu w momencie nagrywania. Wideorejestrator obsługuje karty microSD do 64 GB. W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje dodatkowy uchwyt na taśmę 3M, ładowarkę samochodową, kabel USB, ściereczkę z mikrofibry, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną. Do zestawu dołączono także darmowy voucher z roczną licencją na mapy 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy w aplikacji Navitel Navigator. Klucz można aktywować na smartfonie lub tablecie z systemem Android/Windows Phone/BlackBerry.

 

.

KAMERA! JAZDA! AKCJA!

zobacz inne

  • ANIMAL EYE AF

  • SUPERTELEOBIEKTYW

  • NOWY SONY   RX0 II

  • SKRĘCIMY COŚ?