05-02-2018

EOBUWIE ZASKAKUJE

Fotograf, stylista czy też organizator sesji fotograficznych podejmuje decyzje dotyczące niezbędnych detali do realizacji projektu. Bez wątpienia to co proponuje nowy sklep stacjonarny eobuwie.pl we Wrocławiu jest zaskakujące i szybko potrafi nam pomóc w wyborze obuwia, dla nas czy też dla naszych modeli. To pierwszy w Polsce taki pomysł na zakupy, my jesteśmy pod wrażeniem.

Uroczyste otwarcie wrocławskiego salonu eobuwie.pl zainaugurowała impreza, z udziałem przedstawicieli świata mody, kultury i biznesu. 31 stycznia wąska grupa VIP-ów miała okazję przetestować nowy model robienia zakupów. Na imprezie obecni byli m.in. Anna Dereszowska, Joanna Jabłczyńska, Tamara Gonzalez Perea, Kamil Pawelski, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Paskuda i Klaudia Halejcio.

Spółka eobuwie.pl inauguruje działalność przełomowego salonu we wrocławskiej Magnolia Park, organizując pięciodniową imprezą promocyjną Wielkie Przymierzanie. Nowo otwarty salon eobuwie.pl to jedyny sklep w Polsce, w którym buty nie są wystawione na ekspozycji, a produkty z oferty liczącej ponad 40 tysięcy pozycji zamawia się przez ekrany dotykowe.

  Czego jeszcze mogą spodziewać się klienci oryginalnego konceptu, otwartego od 1 lutego br.? Przede wszystkim niemal zupełnego zatarcia granicy między zakupami w sieci a zakupami w sklepie stacjonarnym. Korzystając z jednego z dziesiątek urządzeń multimedialnych i wsparcia wykwalifikowanych doradców, goście oryginalnego salonu wybierają do przymierzenia produkty z asortymentu obejmującego ponad 40 tysięcy pozycji, produkcji ponad 450 marek. Zamówione do przymierzenia produkty są dostarczane klientowi w maksymalnie 3 minuty.

Macademian Girl
Marcin Grzymkowski i Katarzyna Paskuda

- Wychodzimy naprzeciw upodobaniom osób, które dotychczas nie kupowały obuwia i torebek w internecie. Nasz koncept łączy najlepsze cechy zakupów w tradycyjnym sklepie z zakupami w sieci. Oferujemy te same korzyści: niezwykle szeroką ofertę i 30 dni na zwrot, niezależnie od tego czy klient woli kupować przez aplikację mobilną, komputer czy sklep stacjonarny. Będziemy obserwować jak klienci odbiorą nasz nowy koncept stacjonarny i przygotowujemy się do uruchomienia sieci sklepów tego typu w wybranych miastach w Polsce - wyjaśnia Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.

W dniach 1-4 lutego na terenie Magnolia Park we Wrocławiu, miało miejsce Wielkie Przymierzanie, impreza w ramach której klienci, odwiedzający salon eobuwie.pl mieli okazję skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów oraz co godzinę wygrywać wybrany produkt za 1 zł.

EOBUWIE ZASKAKUJE

Ekskluzywny Menel
  • Katarzyna Paskuda
  • Karolina Nowakowska
  • Joanna Jabłczyńska
  • Agata Załęcka i Kuba Kwiatkowski
  • ThirtyFashion

zobacz inne

  • ZDJĘCIE NA TALERZU. KONKURS

  • NAUKA ZBLIŻEŃ

  • NATIONAL AWARDS - LAUREACI

  • 50 WPŁYWOWYCH KOBIET SUKCESU