Fot. Małgorzata Popinigis
05-07-2019

ETAPE

Wykonywane są ręcznie przy współpracy z lokalnymi, polskimi rzemieślnikami, za szczególnym uwzględnieniem tego, aby każdy detal był dopracowany w najmniejszych szczegółach, oraz z dbałością o ekologię.Buty Etape to nowa marka, którą warto znać. 

Skóry, z których produkowane jest obuwie Étape sprowadzane są z Hiszpanii i przechodzą proces garbowania roślinnego - bez użytku substancji chemicznych. Garbowanie roślinne jest ekologicznym sposobem przetwarzania skór. W jego procesie wykorzystuje się naturalnie występujące w przyrodzie garbniki, takie jak: gałęzie, korę, strąki, a w niektórych technikach nawet owoce. Sam proces takiego ekologicznego garbowania trwa kilka miesięcy. Produkcja obuwia Étape odbywa się w Polsce, w lokalnych zakładach szewskich i w całości wykonywana jest ręcznie, wpisując się tym samym w etyczną modę, która opiera się na wsparciu lokalnych rzemieślników, godnym wynagrodzeniu za ich pracę i dbałości o ekologię.

Autorką koncepcji i pomysłodawczynią marki jest Maja Rymuza - absolwentka projektowania ubioru na warszawskiej uczelni MSKPU, z zawodu kostiumograf.

 

Fot. Małgorzata Popinigis
Fot. Małgorzata Popinigis

Finalnie otrzymujemy produkt ze skóry, wysokiej jakości, wytwarzany ręcznie, delikatny i minimalistyczny w formie. To buty dla prawdziwej miłośniczki odpowiedzialnej mody uwielbiającej jakość i prostotę. 

Zdjęcia kampanii: Małgorzata Popinigis/ Papaya films; włosy i make up - Patryk Nadolny; modelka- Magdalena Jaroszek /madebyMILK; produkcja - Sandra Orłow /Papaya films; retusz Dominik Herman

 

.

 

ETAPE

Fot. Małgorzata Popinigis
  • Fot. Małgorzata Popinigis
  • Fot. Małgorzata Popinigis
  • Fot. Małgorzata Popinigis

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST