11-03-2019

THE ICONS

Dreszcz emocji, podekscytowany tłum, potęga muzyki. Historia Wrangler od zawsze przeplatała się z największymi artystami sceny muzycznej. Zainspirowani ich twórczością i charyzmą marka stworzyła kolekcję ICONS, a w niej sześć legendarnych fasonów w nowoczesnej odsłonie.

Londyn, Austin, Bangkok, Santiago de Chile oraz Buenos Aires będą gospodarzami pierwszej globalnej kampanii reklamowej Wrangler. Jej integralną częścią jest film, będący prawdziwym hołdem złożonym wybitnym muzykom, który prezentuje wpływ kultowej marki denimowej jaką jest Wrangler na światową scenę muzyczną. Od rocka przez hip-hop po bliskie sercu Wrangler rytmy muzyki country – kampania skupia się na kreatywności, miłośnikach muzyki oraz pamiętnych momentach zapisanych w jej historii.

Ścieżka dźwiękowa jest remiksem utworu „Atomic” zespołu Blondie przygotowanym przez brytyjskiego producenta i wokalistę Lil Silvę. To również ukłon w stronę Debbie Harry, która w latach 70. była wielką miłośniczk denimu Wrangler. Nie ona jedna! Legendy sceny muzycznej takie jak Mick Jagger, John Lennon czy Bob Marley również mieli swoje ulubione ubrania Wrangler. Kultowe fasony marki, trzy dla kobiet i trzy dla mężczyzn, pojawią się teraz w nowej odsłonie.

Kolekcja Wrangler ICONS została uszyta z bawełny w 20% pochodzącej z recyklingu. Znajdziecie w niej między innymi kurtkę 124MJ, uznawaną za pierwowzór kurtki denimowej, oraz koszulę western 27MW, stworzoną z myślą o kowbojach, która szybko podbiła serca gwiazd rocka. Pojawią się również dżinsy 11MWZ – pierwszy oryginalny fason slim stworzony specjalnie dla kowbojów. Przygotowaliśmy również nową odsłonę modelu z lat 50. dla kobiet, który przypomni o uroku Marilyn Monroe i przywoła ducha tamtych kolorowych lat.

To właśnie dzięki tym fasonom Wrangler zyskał status kultowej marki denimowej. Kolekcja ICONS przywoła ich długą historię oraz artystów, którzy rozsławili je na całym świecie.

Od ponad 70 lat Wrangler jest synonimem buntowniczego stylu. Jego korzenie sięgają roku 1904, kiedy to zaistniał jako firma produkująca odzież roboczą. Marka Wrangler narodziła się w roku 1947 w odpowiedzi na potrzeby rynku odzieży dla kowbojów. Kolejne dwie dekady to czas rewolucji kulturowej, w której Wrangler miał swój udział. Praktyczna odzież robocza szybko zyskała popularność w gronie młodych ludzi. Stworzone dla jeźdźców rodeo i ranczerów ubrania o autentycznym amerykańskim charakterze podbiły serca pionierów i gwiazd muzyki rockowej, by z czasem wyznaczyć niepowtarzalny styl. 

Kolekcja ICONS jest ukłonem w stronę dziedzictwa marki, ale jednocześnie patrzy w przyszłość i odpowiada na aktualne potrzeby klientów dzięki zastosowanym wykończeniom i innowacjom. Sylwetki są bardziej dopasowane i zgrabne, ale pozostają wierne oryginałom. Zaawansowane metody farbowania pozwoliły natomiast uzyskać autentycznie wyglądające efekty kilkuletniego znoszenia w ponadczasowym stylu.

Kolekcja ICONS to ubrania, których poszukują prawdziwi entuzjaści denimowych perełek. Fasony, które mają za sobą długą historię i były noszone przez największe legendy. Od teraz są dostępne dla każdego – zaprojektowane tak, by sprostać aktualnym trendom i trwać w doskonałym stanie przez lata.

Noś. Kochaj. Dziel się.

 

 

.

THE ICONS

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST