27-02-2017

TAKA PRAWDA

Bohaterowie kampanii Tatuum na wiosnę-lato 2017 kochają to, co robią, czują się spełnieni i inspirują do działania. Są pełni pasji, szczerzy i naturalni, zgodnie z filozofią marki, która już od 20 lat stawia na naturalność, autentyczność i prawdziwe emocje.

Himalaista, lekkoatletka, primabalerina, muzyk, fotografka. Różni ich wiek, zawód i osiągnięcia. Łączy – doświadczenie, siła charakteru i pasja, z której uczynili swój sposób na życie. To oni są bohaterami najnowszej kampanii Tatuum. Marka, która w minionym sezonie przygotowała kampanię „Bez retuszu”, w tym sezonie idzie o krok dalej. Tym razem pokazuje prawdziwe piękno, nie zawsze oczywiste i widoczne na pierwszy rzut oka. Jak powiedziała jedna z bohaterek kampanii, fotografka Lidia Popiel: „Piękno nie jest ładne, piękno doskonałe nie jest interesujące”. Dla nich piękno jest siłą płynącą z wnętrza, odnajdywaną w każdej chwili ich życia. Kampania Tatuum na wiosnę-lato powstała w swobodnej atmosferze letniego popołudnia, na drewnianej altanie z rozciągającym się po horyzont widokiem winnicy. Naturalne zdjęcia idealnie oddają ducha marki, przedstawionego w haśle „Zainspirowani pokoleniami”. Punktem wyjścia dla sesji zdjęciowej były pasje bohaterów kampanii.


W kolekcji dominują spokojne kolory ziemi ograne klasycznymi odcieniami granatu, bieli i czerni. Nieprzypadkowo sesja wizerunkowa została wykonana na przytulnym drewnianym tarasie położonym na spokojnym tle natury, czyli zielonych sielskich pagórków.

Bohaterowie kampanii to uznane osobowości, które łączy wspólny mianownik – życiowe pasje i doświadczenie. Różni ich wiek, temperament i osiągnięcia, a jednak wszyscy zachwycają pewnością siebie oraz siłą charakteru. Lidia Popiel, fotografka, Monika Potockas, primabalerina, Anna Jagaciak, lekkoatletka, Piotr Pustelnik, himalaista, oraz Paweł Leszoski, muzyk – wszyscy oni odpowiadają na pytanie czym jest dla nich piękno i jak wielowymiarowy, nieoczywisty może mieć charakter bez względu na wiek. Aurorem zdjęc jest Marcin Kempski.

 

.

TAKA PRAWDA

zobacz inne

  • CIEPŁO I STYLOWO 

  • YOUNG, BEAUTIFUL & STYLISH

  • PODARUJ PIĘKNO NA GWIAZDKĘ

  • NEVER A TOURIST