13-11-2018

Regent. Wyjątkowy hotel w wyjątkowym mieście

 

Wspaniałe ogrody, niezwykła historia, klimatyczne uliczki, wyjątkowe scenerie. Nowoczesność zmieszana z historią. Warszawa jest miejscem niespotykanym. W tym wyjątkowym miejscu mieści się też wyjątkowy hotel, który zachwyca pięknymi wnętrzami i przemiłą, profesjonalną obsługą.

Hotel Regent Warsaw jest miejscem, które zapewnia relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie. Zmęczeni podróżą nowo przybyli goście, zachwyceni będą personelem hotelu, który już od pierwszych chwil pobytu dba o ich  komfort.

Miejsce to zachwyci nie tylko podróżników pragnących wypocząć w komfortowym miejscu, ale również pasjonatów fotografii, którzy szukają wyjątkowego miejsca na sesję zdjęciową.  Przestronne, eleganckie wnętrza to idealna sceneria na zdjęcia biznesowe, jak i fotografie wizerunkowe.

Miłośnicy zdjęć plenerowych również będą zadowoleni, gdyż hotel usytuowany jest w pobliżu malowniczych Łazienek Królewskich, należących do jednych z najpiękniejszych parków w Warszawie.

Wracając jednak do wnętrz - już po samym wejściu naszym oczom ukazuje się przestronne i zaprojektowane w eleganckim stylu lobby ze szklanym atrium. To niejako „serce hotelu”, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy, spotykają się biznesmeni, turyści  czy dyplomaci z całego świata.

Jest to dopiero początek naszego zachwytu, gdyż hotel ten oferuje 246 stylowych pokoi, a każdy z nich jest urządzony w niezwykle luksusowo. Jednym z nich jest przestronny  apartament dyplomatyczny, którego ściany zdobią dzieła sztuki, a całe wnętrze o stonowanej kolorystyce, jest już dziełem samym w sobie. Przestrzenie owego apartamentu są idealnym miejscem na realizację produkcji sesji fotograficznych - przestronny salon, klimatyczna sypialnia i pięknie urządzona łazienka z marmurową wanną to tylko niektóre z elementów, jakie stanowią o wyjątkowości tego miejsca. Każdy zakątek jest ciekawy, każdy może być elementem scenografii i tłem do fotograficznej sesji.

Ciekawostką jest, że na dachu hotelu powstała pierwsza pasieka miejska w Polsce. Tym samym hotel wyznaczył trend zakładania pasiek w miastach i promocji ekologii. Hotelowego miodu „Łazienki Gold” można spróbować na śniadaniu,  stanowi unikalny prezent, ale nie można go kupić.

Potwierdzeniem wysokiej klasy hotelu Regent Warsaw jest szereg nagród, które otrzymał w 2018: „Certificate of Excellence Hall of Fame”, „Certificate of Excellence”, czy „Top 25 Luxury Hotels Poland” przyznawane prze portal TripAdvisor. Hotel jest rekomendowany w przewodniku Michelin 2018 .

Regent Warsaw Hotel to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości i które zachwyci niejednego fotografa, szukającego wyjątkowego miejsca do sesji zdjęciowej. To hotel, do którego warto wracać.

https://www.regent-warsaw.com/

Regent. Wyjątkowy hotel w wyjątkowym mieście

 

zobacz inne

  • FOREST THERAPY

  • ESENCJA ARKTYKI

  • HAVANALICIOUS

  • CONGO TALES